Provinciale Kampioenschappen Oost-Vlaanderen

Provinciaal Kampioenschap Aflossingen 2013

Op zondag 18 augustus 2013 organiseerde ALVA samen met de provincie Oost-Vlaanderen het Provinciaal Kampioenschap Aflossingen.

Op zondag 18 augustus 2013 organiseerde ALVA samen met de provincie Oost-Vlaanderen het Provinciaal Kampioenschap Aflossingen.

Uitslagen

Uitslagen

4 x 100 meter AC Vrouwen

Uur: 12:58 Reeks: 1
  1       VS 49.85  PK Jun 1
    413 GRILLET ISABEAU 94  
    412 GRILLET JUSTIEN 94  
    379 TIMMERMANS LOTTE 95  
    454 PRAET LIESBET 94  
  2       DEIN 53.12  PK Mas 1
    3845 CLAUWAERT KARINE 59  
    4053 VAN RENTERGHEM SONIA 65  
    3092 CLAUWAERT LIEVE 71  
    4180 COPPIETERS ELS 78  
          ACW DIS
    3729 VAN LYSEBETTEN ELS 59  
    3041 BAL ANJA 65  
    3601 VAN HUL ISABEL 73  
    3871 AUDENAERT AMARYLLIS 75  
          RIEM DIS
    3029 VAN HECKE HILDE 73  
    3027 ANDRIES LINDA 76  
    3676 DE RYCKE NADIA 72  
    3677 VERCAUTEREN GISELLE 69  

 

4 x 100 meter AC Vrouwen

Uur: 12:58 Reeks: 2
  1       DEIN 48.48  PK 1
    2606 COPPENOLLE EMMA 96  
    1816 DE RUYCK HANNE 91  
    257 TIMPERMAN CHARLOTTE 94  
    1361 DE JANS MARLIEN 91  
  2       EA 49.08  PK 2
    1169 DILLENS JUDITH 98  
    2013 JANQUART NINA 90  
    2150 GEEROMS AN-MARIE 92  
    423 ABBELOOS ELINE 95  
  3       KAAG 49.24  PK 3
    355 MISSINNE SARAH 95  
    1411 LAMBRECHT CHARLOTTE 93  
    2070 GARRE MAAIKE 90  
    586 BOGAERT ANNELIES 95  
  4       AVLO 50.64
    787 TOP MAYA 98  
    1875 DE WAEL ELS 90  
    3227 VAN DEN BROECK HANNE 96  
    1919 VERDURMEN LINSEY 83  
  5       KAAG 53.21
    4179 VAN DAMME PETRA 78  
    2099 RYCKEBOER EVA 86  
    2118 VANOMMESLAEGHE JOLIEN 89  
    1963 SPILEERS AURELIE 92  
  6       AVLO 54.61
    2734 VAN LOO NETTE 97  
    2815 THIBAU INE 97  
    3121 VAN EYNDE MEIKE 97  
    827 BUYLE YARA 98  

 

4 x 100 meter AC Mannen

Uur: 13:03 Reeks: 1
  1       STAX 44.84
    1872 ROELS GIANNI 99  
    1992 VAN DE WOESTYNE DENIS 81  
    2083 DE WULF ROBIN 84  
    2862 LAFORT IARRE 93  
          VS  Jun DIS
    627 DE GROOT JONAS 95  
    614 MAES GERBEN 94  
    523 ELOOT BRAM 95  
    470 BEKE TIM 94  

 

4 x 100 meter AC Mannen

Uur: 13:03 Reeks: 2
  1       ACME 41.93  PK 1
    2405 PIETERS CHRISTOF 86  
    2788 THYS SEPPE 92  
    669 PIETERS GIOVANNI 94  
    2831 VAN DEN HENDE MULAMBA 84  
  2       VITA 44.77  PK 2
    802 TEUGELS FILIP 95  
    3144 STROOBANTS JORI 89  
    683 HERREGODTS PREBEN 95  
    3124 SJUVARIN IVAN* 96  
  3       LEBB 44.82  PK 3
    3017 LAISNEZ SVEN 78  
    2722 VAN DEN BERGHE RUBEN 89  
    650 VAN NUFFEL DANNY 95  
    2152 DE MAERSSCHALCK JAN 86  
  4       LEBB 45.24
    2721 VANDER MIJNSBRUGGE WOUTE. 92  
    2768 THYS YOSHI 92  
    2151 VANFLETEREN SAM 88  
    2153 DE MAERSSCHALCK PIETER 88  
          ASVO DIS
    399 DE LANGE SIMON 95  
    666 DE MEULEMEESTER ALAN 95  
    2780 HUWEL KLAAS 91  
    2954 VAN HAUWERMEIREN JASPER 96  

 

4 x 80 meter Min Vrouwen

Uur: 13:17 Reeks: 1
  1       EA 45.32
    8320 BEVERNAEGIE LISE 00  
    7424 DE MAESSCHALCK MARGOT 00  
    7414 VAN CUTSEM AMBER 00  
    7673 DE ROCKER JOLEIN 01  
  2       RCG 46.03
    7218 VERSTRAETE FLEUR 00  
    6856 DE PLU LUNA 01  
    7834 DE CALUWE EMMELIE 00  
    7578 BRACKE JILL 01  
  3       STAX 46.83
    6763 SCHELLYNCK JANNE 01  
    6850 DE BLANDER LAURA 00  
    6757 COCQUYT LUNA 01  
    6764 VAN DE PUTTE JOELLE 01  
  4       LEBB 47.37
    7058 CHAMPEAUX ANNE-SOPHIE 00  
    7142 VAN CAMPENHOUT JENTE 00  
    7060 HEYVAERT LOTTE 01  
    7059 VIERENDEELS LOIKE 01  
  5       ASVO 47.80
    6902 DEVENYNS CELIEN 01  
    7304 VANDRIESSCHE SIMCKE 01  
    7508 BAERT AMBER 01  
    7700 DEPOPPE BRONTY 01  
  6       DEIN 47.98
    6901 VANHALST SARA 01  
    6911 DE WINTER KATRIJN 01  
    7468 VAN VYNCKT LEONIE 00  
    6907 COENE LENA 00  

 

4 x 80 meter Min Vrouwen

Uur: 13:17 Reeks: 2
  1       VOLH 44.04  PK 1
    7958 BEELEN TINE 00  
    7684 THYSSEN LISSE 01  
    7686 NAUDTS ANKE 01  
    7694 CERPENTIER FEMKE 00  
  2       VITA 45.09  PK 2
    7890 COOMANS LIESE 00  
    7509 D'HOE JELSKE 00  
    8014 DE WINTER FREYA 00  
    7515 LASSER ELISE 00  
  3       ACW 45.32  PK 3
    7498 STEVENS NANOUK 00  
    6869 STALLAERT VIRZE 01  
    6867 BURM ANTJE 00  
    6860 DE FOER LOTTE 00  
  4       KAAG 46.95
    6918 BIZET MARIEKE 00  
    6896 VAN DE WOESTYNE NELE 00  
    6919 VAN HEUGTEN LOT 01  
    6796 VEREECKE HANNA 00  
  5       ACME 49.54
    6784 VAN HOOREWEDER FEBE 01  
    7588 VAN BASSELAERE OONA 01  
    6782 ROELS HANNE 00  
    7268 AGWAZIE ANGEL 01  

 

4 x 80 meter Min Mannen

Uur: 13:20 Reeks: 1
  1       AVLO 42.45  PK 2
    8190 VAN BRUSSEL BODHI 00  
    8526 VAN BOCKSTAEL MARTIJN 01  
    8382 DE BACKER BRYAN 00  
    8118 VAN HECKE STEF 00  
  2       RCG 2 47.36
    7930 LOEYS MATTHIAS 01  
    7933 VAN POUCKE DANTE 00  
    8406 BIEBAUT SANDER 00  
    7932 VAN HAUTEM MIDAS 01  
  3       DEIN 48.18
    9084 VAN DE VELDE LANDER 00  
    8532 DOOMS MICHIEL 00  
    9162 SIMOENS HANNES 01  
    8533 VAN DE WALLE MAARTEN 01  
  4       EA 52.04
    8604 DE WAEGENEER THOMAS 01  
    8610 VAN DEN BROECK RAF 00  
    8611 NUYTS SHANE 00  
    8612 REDANT RUBEN 01  
          KAAG 2 DNF
    7977 PAUWELS THOMAS 00  
    8044 VAN AERDE JOREN 01  
    8064 WAUTERS LAURENS 00  
    8063 WAUTERS GUILLAUME 00  
          ACW DIS
    8714 VAN DE VOORDE ZACHERY 00  
    9146 DEMUYNCK FELIX 00  
    8051 DE PRYCKER PIETERJAN 01  
    8048 DE LOCHT WANNES 01  

 

4 x 80 meter Min Mannen

Uur: 13:20 Reeks: 2
  1       KAAG 1 42.35  PK 1
    8474 VAN OOST BRENT 00  
    7978 THOMAS CEDRIC 00  
    8263 LAGAST KAREL 00  
    8264 GUILBERT THIBAULD 00  
  2       VS 43.23  PK 3
    8518 PIETERS REINOUT 01  
    9360 BUFFEL SIMON 01  
    8385 DESMET RUBEN 00  
    8517 DE SMET YANN 01  
  3       DEIN 44.31
    8117 INGELAERE JARNI 00  
    8245 VAN DE VELDE NIELS 00  
    8113 CARRETTE ARNE 00  
    8682 DECLERCQ BRENT 00  
  4       RCG 1 44.44
    9200 DEWULF LENNERT 01  
    8715 ANNAERT WIETER 01  
    8654 PEETERS VICTOR 00  
    8409 VAN LIERDE WANNES 00  
  5       EA  1 45.95
    8614 SEGERS DANIEL 01  
    8613 JUNIUS YOSHI 01  
    8605 POPPE TOON 01  
    8619 NACHTERGAELE KENNETH 00  
          EA  2 DNF
    8604 DE WAEGENEER THOMAS 01  
    8610 VAN DEN BROECK RAF 00  
    8611 NUYTS SHANE 00  
    8612 REDANT RUBEN 01  

 

4 x 60 meter Pup Vrouwen

Uur: 13:26 Reeks: 1
  1       ACW 37.00  PK 3
    4030 DE FOER MARIT 03  
    4039 DE BLOCK VEERLE 03  
    4036 MEESE PAULIEN 02  
    4031 SMET EMMA 02  
  2       DEIN 38.11
    4106 VAN PARYS LOUISE 03  
    4572 DOOMS ANNE-SOFIE 02  
    4233 VAN DER EECKEN MARTHE 03  
    4102 LIKET LIEZE 03  
          EA  1 DIS
    4641 VAN BOSSUYT YARA 03  
    4954 SILVERANS JANE 03  
    5070 VAES  FRAN 03  
    4951 BINST LOUISE 02  
          LEBB 1 DNF
    2993 VAN WEVERBERG HANNE 04  
    1897 VERCAUTER SARA 05  
    1291 ENGELAAR NONA 04  
    1202 HEYVAERT ELLA 05  

 

4 x 60 meter Pup Vrouwen

Uur: 13:26 Reeks: 2
  1       ASVO 34.54  PK 1
    4537 DE VLEESCHAUWER FEMI 02  
    4090 DEMETTER KAAT 02  
    4094 HANSSENS ILANA 02  
    4764 VAN SNICK ANAIS 02  
  2       KAAG 1 35.20  PK 2
    4254 VAN RENTERGHEM ZARA 02  
    3972 BONNE AMELIE 03  
    3966 VAN DRIESSCHE XANTHE 03  
    4246 LAGAST ESTER 02  
  3       RCG 37.38
    5743 FOUQUAERT ZAZIE 02  
    4682 DE RAEVE MAITE 02  
    4412 CAILLY MEREL 02  
    3933 SERVAES LAURA 02  
  4       KAAG 2 38.39
    4028 DE MOOR HELENA 02  
    3971 DE RUYTER JANA 02  
    4510 DECAESTEKER MARION 02  
    3973 VANDER MOTTEN MEREL 03  
  5       ACME 38.80
    4867 BOONE LUCA BELLA 02  
    4838 WULFRANCKE ERIN 02  
    3954 VAN DAELE MAITE 03  
    3952 ROELS FEBE 02  

 

4 x 60 meter Pup Mannen

Uur: 13:42 Reeks: 1
  1       RIEM 1 34.96  PK 3
    4993 VAN HERREWEGHE THOMAS 02  
    5081 LAGAEYSSE WOUT 02  
    5249 VAN HERREWEGE THIMON 02  
    5560 MOREAU BJARNE 02  
  2       EA 35.81
    5754 VAN DEN BROECK BERT 03  
    5763 BINST JULIEN 02  
    5746 COPPIETERS KOBE 02  
    6095 VERRIEST NOAH 02  
  3       STAX 38.33
    5004 DE BRUYNE NOAH 02  
    5006 HERBOTS CASPER 02  
    4848 DE CLERCQ ARNOU 02  
    5009 RANGAN GIACINTO 02  
  4       VITA 38.50
    5906 VAN DE PERRE LANDER 02  
    5657 DE WIN ARNO 02  
    5919 TORREKENS MYLAN 02  
    6349 SCHOKKAERT ARNOUT 02  
  5       ALVA 39.35
    5548 VAN ROSSEM TIM 02  
    5862 VERLEYSEN JENS 03  
    5543 VAN HIMBEECK PIETER 03  
    5544 VAN HIMBEECK MICHIEL 02  
  6       LEBB 1 41.80
    5399 DE BRAEKELEER ARNE 03  
    9731 DEPOORTERE EMIEL 02  
    5594 BLOMMAERT TRISTAN 03  
    5595 ROBIJNS FLOR 03  

 

4 x 60 meter Pup Mannen

Uur: 13:42 Reeks: 2
  1       ACG 35.97
    5103 DE COCK JELTE 02  
    4952 LARMUSEAU PIETERJAN 02  
    6898 STARCK ANTHONY 02  
    5523 GERAIN JONAS 03  
  2       ASVO 36.58
    6331 VAN SNICK CLOVIS 02  
    5613 BOSSCHAERT ARTHUR 02  
    6329 NEUVILLE PEPIJN 02  
    5084 DE CREMER ARNAUD 02  
  3       RCG 2 36.64
    6091 VERGALLE KOBE 03  
    4829 GENBRUGGE  MATHIJS 02  
    4833 SEVERENS STIJN 02  
    4834 STEVENS BRECHT 03  
  4       ACW 37.09
    5027 ITERBEKE WOUT 02  
    5198 HERTSENS RUNE 03  
    5021 VERELLEN MATTHIAS 02  
    5880 OST JASPER 03  
  5       VS  1 37.71
    5434 BUYSSE WARRE 03  
    5924 DHONDT ALEX 02  
    5433 DESMET LUKAS 02  
    5185 DE LATHAUWER ANDREAS 03  
  6       RCG 3 39.08
    5462 DE VILDER JARNE 03  
    5498 VANDE CAVEY HENRI 03  
    5454 MONS JEF 02  
    4828 DIERCKXSENS EMIEL 02  

 

4 x 60 meter Pup Mannen

Uur: 13:42 Reeks: 3
  1       RCG 1 34.65  PK 1
    5650 VELDEMAN  JARNE 02  
    5453 MISPLON JEF 02  
    9711 VAN DER STRICHT MATHIAS 02  
    4824 COENE LARS 02  
  2       ACME 34.89  PK 2
    6651 BAELE JARNE 02  
    5712 POTVLIEGE GLENN 02  
    5542 FACON ALEXANDER 02  
    5232 DE MUYNCK BRAM 03  
  3       KAAG 2 35.98
    5016 MECHELINCK JARNO 03  
    5606 DE BAERDEMAEKER STAN 03  
    5569 BRAEMS DORUS 02  
    4903 PAUWELS MATHIAS 02  
  4       KAAG 1 36.61
    5571 ARNOUT GILLES 02  
    5610 NOTEBAERT KAMIEL 02  
    4912 DENDONCKER ARNE 02  
    4906 HAUTTEKEETE JENTE 02  

 

4 x 60 meter Pup Mannen

Uur: 13:42 Reeks: 4
  1       DEIN 35.39
    5095 DE PAERMENTIER  GERBEN 03  
    6314 VAN HOECKE PIETER 02  
    5835 VAN DE WALLE MILAN 02  
    5100 DE GROOTE FERRE 02  
  2       VOLH 36.57
    6130 DE SCHRIJVER TORBEN 03  
    6121 VAN HOUTS JARNE 02  
    6120 QUINTELIER FREDERIQUE 02  
    8001 BRUERS Keanu 02  
  3       RIEM 2 40.49
    5178 TEMMERMAN THIBAUT 02  
    5850 WAUTERS EMIEL 03  
    4989 DE SAEDELEIR LANDER 03  
    5473 VAN BOSSCHE NIELS 02  

 

4 x 60 meter Ben Vrouwen

Uur: 14:01 Reeks: 1
  1       ACME 39.30  PK 3
    1131 DE MUYNCK FIEN 05  
    868 VAN DAELE MORGANE 05  
    1465 D'HAEYERE KATO 04  
    1468 VANDENKERCHOVE AUDE-MARG. 04  
  2       RIEM 39.75  PK 3
    1093 TEMMERMAN MARGAUX 04  
    1364 VAN BOSSCHE LISA 05  
    2915 LAGAEYSSE MIEK 04  
    1359 MUSSELY LISE 05  
  3       STAX 39.91
    940 MAHY  FELINE 04  
    939 FAVOREEL  THAIS 04  
    1198 PRAET AXELLE 04  
    938 DE BRUYNE LAURE 04  
  4       LEBB 40.71
    2993 VAN WEVERBERG HANNE 04  
    1897 VERCAUTER SARA 05  
    1291 ENGELAAR NONA 04  
    1202 HEYVAERT ELLA 05  

 

4 x 60 meter Ben Vrouwen

Uur: 14:01 Reeks: 2
  1       RCG 1 38.59  PK 1
    1545 COOMANS HANNE 04  
    1828 RITIERE CAMILLE 05  
    828 VAN HULLE OONA 04  
    820 DIOUF LOUISE 04  
  2       KAAG 41.80
    877 HONORE ELLE 05  
    1474 VAN OOST ELLA 05  
    1473 DECAESTEKER MARTHE 04  
    881 GINTERTAELLE JILL 04  
  3       RCG 2 42.16
    818 DE LANDSHEERE  EMMA 05  
    1391 VANDE CAVEY FRANCE 05  
    826 VAN HULLE HANNE 05  
    1338 CAILLY LISA 04  
  4       VS 43.42
    3028 VAN HERREWEGHE EMMA 05  
    3029 VAN HERREWEGHE LAURE 05  
    3038 VERBRUGGEN LAURE-LISE 05  
    1772 BERGMANS AYLA 04  
  5       ACW 44.52
    2948 VAN HANDENHOVEN CARA 06  
    2709 DEJONGHE HELENA 06  
    1753 TUYLS ZOWIE 05  
    951 VERLEYSEN CAITLIN 04  

 

4 x 60 meter Ben Mannen

Uur: 14:14 Reeks: 1
  1       DEIN 41.73
    1517 DHONDT ELIAS 04  
    1338 VAN RENTERGHEM THIJS 04  
    1422 BOONE NATHAN 04  
    2772 VAN HOECKE BRAM 04  
  2       STAX 43.89
    1203 HEIRMAN BAVO 04  
    3374 VAN BUGGENHOUT - T71 JAN. 04  
    1206 VAN DE KERCKHOVE JELLE 04  
    3580 DECOENE WOUT 06  
  3       LEBB 44.64
    9803 ENGELAAR Luca 06  
    3465 VAN HAMME JENTE 05  
    3125 DE WAEL LEN 05  
    2158 CAUDRON MEINDERT 04  
  4       RIEM 47.17
    1177 COCKHEYT JOERI 04  
    9802 Hoste 06  
    1874 MOREAU WARRE 05  
    1179 BOSTYN DAAN 04  
          AVLO DIS
    2930 HEIRBRANT KLAAS 04  
    1980 EVERAERT ROBBE 04  
    3739 HEIRMAN JESSE 05  
    2067 HELON MAURO 06  

 

4 x 60 meter Ben Mannen

Uur: 14:14 Reeks: 2
  1       RCG 1 39.47
    3094 BARBIO  MATISSE 05  
    1807 RIJPKEMA  JAN 04  
    2135 VAN DER MEIREN ILIAN 05  
    1023 COENE THOR 04  
  2       ACME 42.06
    2351 VAN DE SOMPEL JARNE 04  
    5712 POTVLIEGE GLENN 02  
    1676 GAUDISSABOIS VICTOR 05  
    1456 GILSON MILAN 04  
  3       VOLH 43.23
    2526 NEELS BEAU 05  
    2542 VAN HOUTS JOCHEN 05  
    2533 VAN DE VELDE TIJS 05  
    2529 KLUSKENS JOCHEN 04  
  4       RCG 2 46.92
    3093 BARBIO  ALEXANDER 06  
    1025 GENBRUGGE MICHIEL 04  
    1808 VERSTRAETE ROBBE 05  
    1736 DEMEY STAN 06  

 

4 x 60 meter Ben Mannen

Uur: 14:14 Reeks: 3
  1       ZELE 38.52  PK 1
    1678 THIENPONDT ILIAS 04  
    1682 VERNIERS MAXIM 05  
    2942 VINCK MIRKO 04  
    1683 STAES KIAN 05  
  2       ASVO 38.56  PK 2
    3531 JONCKHEERE DYLAN 04  
    1932 DE VRIESE JARON 04  
    2980 MAGERMAN YORBE 04  
    1322 DE CREMER HERVE 04  
  3       ACW 38.98  PK 3
    2995 VAN HANDENHOVEN TIJMEN 05  
    1232 SMET LUKAS 04  
    1241 VAN WAUWE RUNE 04  
    2244 TUYLS INDY 04  
  4       KAAG 39.60
    1359 VAN HEUGTEN SIEP 04  
    1105 COOREVITS KASPER 05  
    1248 LAMOTE FELIX 04  
    1104 HAUTTEKEETE SIEBE 04  

 

4 x 100 meter Cad Vrouwen

Uur: 14:39 Reeks: 1
  1       EA 51.24  PK 1
    1169 DILLENS JUDITH 98  
    1159 DE VLIEGER ILKJE 98  
    1163 HUYS ANS 98  
    1151 VAN LIMBERGEN KELLY 99  
  2       ACME 51.52  PK 2
    744 BEYLEMANS JOKE 99  
    1040 LAMMENS LISA 98  
    995 LOOTENS JILL 98  
    1130 PAUWELS JANA 98  
  3       ACW 52.38  PK 3
    1240 DE WAELE LENA 99  
    1661 VAN STEENLANDT SUZANNE 99  
    757 MASSAER EMMA 99  
    756 ROSSAERT NICASINA 99  
  4       DEIN 52.45
    786 TIMMERMAN LARISSA 98  
    824 VAN DEN DRIESSCHE FIEN 98  
    792 BUYSSE FIEN 99  
    1608 DE SCHANFELEIRE KIMSY 98  
  5       KAAG 52.68
    875 DEMARET MEREL 98  
    1523 NUTTELMANN LARA 98  
    876 DE VIJLDER HANNELORE 98  
    1268 CORNELIS JACINTHA 98  
  6       VS 55.05
    1079 VAN DEN ABBEEL FEMKE 98  
    1178 VANDEMAELE EMMA 98  
    1083 DE WINTER JILL 98  
    1185 VAN LANCKER INA 98  

 

4 x 100 meter Sch Vrouwen

Uur: 14:44 Reeks: 1
  1       DEIN 49.04  PK 1
    2819 VAN DE WALLE EMMA 96  
    3120 BEAUCARNE CHLOE 97  
    2595 DUYCK CHARLOTTE 97  
    2606 COPPENOLLE EMMA 96  
  2       ACME 50.34  PK 2
    2543 BAUWENS LORE 97  
    2837 PAEPE ZENAID 96  
    2579 BEYLEMANS LAURA 97  
    2879 VAN BASSELAERE LINDSAY 96  
  3       VS  1 51.50  PK 3
    2926 BOGAERT JANA 96  
    2738 MOORTGAT KATRIEN 96  
    2881 VAN DE VELDE JANA 96  
    2925 PROVOST ANNA 96  
  4       EA 53.59
    2872 DE PAUW SILKE 96  
    3345 LAGRILLIERE VALERIE 96  
    2863 VAN LIMBERGEN TIFFANY 97  
    2870 WILMOT KYRA 97  
  5       VS  2 54.13
    2883 VAN LANCKER JANA 96  
    2814 CASTEELS FLORIEN 96  
    2945 RUBBRECHT LIEN 97  
    2636 VAN DE CASSEYE HANNE 97  

 

4 x 100 meter Cad Mannen

Uur: 15:00 Reeks: 1
  1       VS  2 52.11
    1163 TIMMERMANS JAKOB 98  
    1322 DHONDT THOMAS 98  
    1161 ELOOT BERT 98  
    1045 SERTIN JARON 98  
          DEIN 2 DIS
    949 CAUTAERTS JUSTIN 99  
    911 DE WAELE ERME 99  
    868 BRACKE JONA 98  
    867 PARMENTIER KLAAS 98  
          ACW DIS
    823 NICQUE MARVIN 98  
    825 MEESE MAARTEN 99  
    1297 TUYLS KEANU 99  
    926 FIRLEFYN JASPER 99  
          VS  1 DNF
    1181 LAUWAERT LAURENS 98  
    1308 MORY NIEL 99  
    1318 D'HONDT ELIAS 98  
    1254 STALPAERT ARNO 98  

 

4 x 100 meter Cad Mannen

Uur: 15:00 Reeks: 2
  1       DEIN 1 47.28  PK 1
    952 VANDERVENNET MAARTEN 98  
    866 ZUTTERMAN KASPER 99  
    962 SAP ARTHUR 99  
    857 VANLIERDE JORG 99  
  2       LEBB 48.82  PK 2
    1028 VIERENDEELS SVERRE 98  
    1144 TAS FREDERIK 98  
    1401 GABRIELS ROBBE 99  
    1042 THOMASSEN PIETER 98  
  3       EA 49.14  PK 3
    1220 COPPIETERS EVERT 99  
    1268 VAN DER VINCKEN IAN 98  
    1224 DEPOORTERE DYLAN 99  
    1516 DE DECKER ARNO 98  
  4       AVLO 49.78
    876 VAN PUYVELDE BEN 99  
    914 VAN ASSCHE SANDER 98  
    874 DANEEL WANNES 99  
    875 VAN PUYVELDE STEF 98  

 

4 x 100 meter Sch Mannen

Uur: 15:04 Reeks: 1
  1       DEIN 44.41  PK 1
    2645 INGELAERE BRIAN 97  
    3051 CAPIAU TOBIAS 97  
    2643 DE BUSSCHER JONAS 96  
    3436 GIELEN EMMANUEL 97  
  2       AVLO 44.43  PK 2
    2677 CLAUS NICOLAS 97  
    3243 RYCKAERT JAKOB 96  
    2646 GOOSSENS ROBIN 97  
    3310 DE MUYNCK MICHIEL 96  
  3       VS 45.27  PK 3
    2889 DE CLERCQ LENN 96  
    3011 D'HONDT JONATHAN 96  
    2866 VERBRAEKEL NIELS 96  
    2890 VAN CAELENBERGHE KRISTOF 96  
  4       EA 47.81
    2924 COPPIETERS KASPER 97  
    2929 BRACK LANDER 96  
    2794 JACOBS SVEN 97  
    2933 DE SCHRIJVER LAURENS 97  

 

4 x 800 meter AC Vrouwen

Uur: 15:30 Reeks: 1
  1       RIEM 9:38.50  PK 1
    333 VAN HOOREBEKE JOLIEN 94  
    1500 BALCAEN SARINA 93  
    2011 BRUGGEMAN PETRA 80  
    1750 VANDE RIVIERE KATRIJN 90  
  2       ACW 9:56.47  PK 2
    2060 HEIRMAN ELKE 83  
    1611 VANHECK EVELIEN 89  
    3601 VAN HUL ISABEL 73  
    3040 VAN CAMPENHOUT VEERLE 75  
  3       EA 10:08.77  PK 3
    1163 HUYS ANS 98  
    2870 WILMOT KYRA 97  
    1801 DE PUS CHARLOTTE 91  
    1995 DE SADELEER PETRA 84  
  4       RIEM MASTERS 11:18.47
    3676 DE RYCKE NADIA 72  
    3027 ANDRIES LINDA 76  
    3143 DE WULF HILDE 65  
    3029 VAN HECKE HILDE 73  

 

4 x 800 meter Sch Vrouwen

Uur: 15:44 Reeks: 1
  1       RCG 10:03.94  PK 1
    2892 VAN CAUTEREN LORE 97  
    2744 DE SCHAEPMEESTER JOLIEN 97  
    2877 HAENTJENS FRAN 96  
    2954 VAN CAUTEREN LIZE 97  

 

4 x 800 meter Cad Vrouwen

Uur: 15:45 Reeks: 1
  1       EA 10:08.44  PK 1
    1165 DE VEYLDER ANNELORE 99  
    1159 DE VLIEGER ILKJE 98  
    1216 VONCK LOTTE 98  
    1161 VAN DEN BROECK LISE 98  
  2       VS 10:35.80  PK 2
    1262 DE LATHOUWER HANNELORE 98  
    959 DE CLERCQ LUTGARD 99  
    1183 TIEROLF CHARLOTTE 99  
    1112 MATTHIJS ANNELIES 99  
  3       ASVO 10:45.20  PK 3
    779 DECABOOTER FIEN 99  
    783 DE LANGE ELISA 98  
    1181 SCHELFHOUT FIEN 99  
    1064 HEYSE SARA 98  
  4       DEIN 10:51.40
    1608 DE SCHANFELEIRE KIMSY 98  
    793 VAN PARYS ALIEN 98  
    781 VAN RYSSEGHEM TREES 98  
    785 MOREELS LAURA 98  
  5       RCG 11:10.94
    974 VAN DAMME DAGMAR 98  
    1193 PEETERS LOUISE 98  
    975 VAN DAMME HANNAH 99  
    1247 ANNAERT STIEN 99  

 

4 x 800 meter AC Mannen

Uur: 15:58 Reeks: 1
  1       AVLO 7:56.57  PK 1
    2861 KEPPENS JORIS 93  
    2622 HOSTE LEVI 91  
    3253 BONNAERENS KEVIN 90  
    3056 SCHOCKAERT LAURENS 90  
  2       RIEM 8:02.63  PK 2
    542 DE RUYTER NIELS 94  
    2357 BAETE MARTIJN 92  
    2684 WYTINCK THOMAS 84  
    2356 BAETE GIELJAN 90  
  3       EA 8:12.10  PK 3
    599 POTTIEZ YANNICK 95  
    598 THEYS ANDREAS 95  
    564 BUZAITON SAMIR 95  
    2381 BOMBEKE SVEN 93  
  4       RCG 8:14.48
    7184 STEYFKENS WOUTER 78  
    583 VAN CAUTEREN RUUD 94  
    2213 DE BEULE MATTHIAS 88  
    479 BIEBAUT JELLE 95  
  5       ASVO 1 8:20.02
    400 GHEEROLFS JOACHIM 94  
    2496 VANDENEEDE JEAN-BAPTIST 93  
    3369 BAUTERS BEN 93  
    2414 VER CRUYSSE ANTHONY 92  
  6       ZA 8:27.58
    367 VAN CROMBRUGGE KOEN 95  
    368 LIGNEEL KASPER 95  
    369 DEPUYDT THOMAS 95  
    2307 KIELEMOES TIM 88  
  7       ZELE 8:28.11
    748 VAN DAMME MATISSE 95  
    635 PICAVET TIM 95  
    2159 DE MAN DAVY 86  
    3048 DE BOCK YONI 96  
  8       DEIN 8:30.85
    5753 VERVYNCK LUC 71  
    1986 ICKET JONAS 93  
    2016 COENE STIJN 86  
    2854 VAN VYNCKT KEVIN 89  
  9       ASVO 2 8:57.74
    3405 VANDERBEKEN JONAS 96  
    2338 DE SMET WOUTER 90  
    2858 ROBBENS DIETER 97  
    3103 VERCOUTER RUBEN 97  

 

4 x 800 meter Sch Mannen

Uur: 16:07 Reeks: 1
  1       EA 8:31.83  PK 1
    2930 DEPOORTERE KEVIN 97  
    2931 DE BRUYN MARIUS 96  
    2934 VAN WINGHEM HANNES 96  
    2932 MAGDY HEGAZY TAMER 96  
  2       VS 8:33.04  PK 2
    2685 CORNELIS TIMO 97  
    2772 ERAUW KEANU 96  
    3007 DE LATHOUWER LAURENS 97  
    3031 OST RIKEN 96  

 

4 x 800 meter Cad Mannen

Uur: 16:08 Reeks: 1
  1       RCG 8:36.81  PK 1
    1059 VAN DAMME MATTHIAS 98  
    1060 VANBEKBERGEN ARNAUD 98  
    724 VAN WAMBEKE EWAUT 98  
    722 RAHOENS CREO 98  
  2       VS 8:57.65  PK 2
    1160 ENGELS THOMAS 99  
    1322 DHONDT THOMAS 98  
    923 CORNELIS MARCO 99  
    1253 VERLOOVE LANDER 98  
  3       AVLO 9:14.75  PK 3
    1897 ROOMS SIMON 98  
    875 VAN PUYVELDE STEF 98  
    876 VAN PUYVELDE BEN 99  
    914 VAN ASSCHE SANDER 98  
  4       STAX 9:24.84
    872 LEMMENS TOON 99 DEIN  
    740 DE CLERCQ CEDRIC 98  
    809 DE BLANDER VICTOR 99  
    817 MEIRLAEN DIETER 98  
  5       EA 9:26.15
    1238 VAN BELLE WARD 99  
    1268 VAN DER VINCKEN IAN 98  
    1223 PEETERS TOM 98  
    1516 DE DECKER ARNO 98  
  6       KAAG 9:30.74
    974 GOETEYN JENTEN 99  
    772 BENSCHOP EDWARD 98  
    769 BRYS BEN 99  
    1830 BRAEMS WANNES 98  
  7       DEIN 9:32.50
    952 VANDERVENNET MAARTEN 98  
    867 PARMENTIER KLAAS 98  
    962 SAP ARTHUR 99  
    857 VANLIERDE JORG 99  

 

4 x 200 meter AC Vrouwen

Uur: 17:16 Reeks: 1
  1       AVLO 1 1:48.41
    787 TOP MAYA 98  
    1875 DE WAEL ELS 90  
    2815 THIBAU INE 97  
    317 VANDORPE AXELLE 95  
  2       VS 1:50.74
    1185 VAN LANCKER INA 98  
    2636 VAN DE CASSEYE HANNE 97  
    2925 PROVOST ANNA 96  
    379 TIMMERMANS LOTTE 95  
  3       KAAG 2 1:52.02
    4179 VAN DAMME PETRA 78  
    2099 RYCKEBOER EVA 86  
    2118 VANOMMESLAEGHE JOLIEN 89  
    1963 SPILEERS AURELIE 92  
  4       AVLO 2 1:54.27
    2734 VAN LOO NETTE 97  
    3227 VAN DEN BROECK HANNE 96  
    3121 VAN EYNDE MEIKE 97  
    827 BUYLE YARA 98  

 

4 x 200 meter AC Vrouwen

Uur: 17:16 Reeks: 2
  1       ACW 1:42.82  PK 1
    1895 CROLS SARAH 85  
    1261 BUSSENS TINE 93  
    1268 ROSSAERT ISAURA 92  
    3202 VAN STEENLANDT SOFIE 97  
  2       DEIN 1:43.24  PK 2
    2819 VAN DE WALLE EMMA 96  
    257 TIMPERMAN CHARLOTTE 94  
    1816 DE RUYCK HANNE 91  
    1361 DE JANS MARLIEN 91  
  3       KAAG 1 1:43.68  PK 3
    355 MISSINNE SARAH 95  
    304 DE MULDER PAULIEN 95  
    2070 GARRE MAAIKE 90  
    1411 LAMBRECHT CHARLOTTE 93  
  4       ACME 1:44.49
    1040 LAMMENS LISA 98  
    2879 VAN BASSELAERE LINDSAY 96  
    2543 BAUWENS LORE 97  
    2837 PAEPE ZENAID 96  
  5       VS  Schol 1:48.88
    2926 BOGAERT JANA 96  
    2881 VAN DE VELDE JANA 96  
    2738 MOORTGAT KATRIEN 96  
    2945 RUBBRECHT LIEN 97  

 

4 x 200 meter AC Mannen

Uur: 17:21 Reeks: 1
  1       AVLO 1:34.40  PK 3
    2677 CLAUS NICOLAS 97  
    3243 RYCKAERT JAKOB 96  
    2646 GOOSSENS ROBIN 97  
    3310 DE MUYNCK MICHIEL 96  
  2       VS Cad 1:42.48
    1254 STALPAERT ARNO 98 VS  
    1308 MORY NIEL 99 VS  
    1181 LAUWAERT LAURENS 98 VS  
    1318 D'HONDT ELIAS 98 VS  
  3       LEBB Cad 1:44.36
    1028 VIERENDEELS SVERRE 98  
    1144 TAS FREDERIK 98  
    1401 GABRIELS ROBBE 99  
    1042 THOMASSEN PIETER 98  

 

4 x 200 meter AC Mannen

Uur: 17:21 Reeks: 2
  1       ACW 1:29.92  PK 1
    1941 DIERICK GABOR 91  
    3053 VAN DE VOORDE GERBEN 90  
    379 ROSSAERT MICHAEL 95  
    2616 DIERICK TIBOR 96  
  2       VITA 1:31.27  PK 2
    802 TEUGELS FILIP 95  
    3144 STROOBANTS JORI 89  
    683 HERREGODTS PREBEN 95  
    1315 COBBAERT JULIAN 98  
  3       LEBB 1 1:36.19
    3017 LAISNEZ SVEN 78  
    2722 VAN DEN BERGHE RUBEN 89  
    2148 DE PROFT MICHIEL 90  
    5388 VIERENDEELS JAN 68  
  4       VS 1:36.69
    614 MAES GERBEN 94  
    2543 ROGGEMAN KENNETH 92  
    2416 BOLLAERT BRAM 92  
    471 VAN DE STEEN MATTHIAS 95  

 

3 x 600 meter Min Vrouwen

Uur: 17:37 Reeks: 1
  1       VOLH 1 5:24.94  PK 1
    7682 CEULEMANS DAKOTA 01  
    7789 VAN LENT JANA 01  
    7692 LAHEY LEONIE 00  
  2       ACW  1 5:36.28  PK 2
    6859 CAELDRIES CHRISTINE 01  
    7495 CHIOUA LEKHLI MOENA 01  
    7498 STEVENS NANOUK 00  
  3       VOLH 2 5:37.70  Pk 3
    7684 THYSSEN LISSE 01  
    7693 VERMEIREN  MAAIKE 00  
    7694 CERPENTIER FEMKE 00  
  4       ACME 1 5:40.06
    7268 AGWAZIE ANGEL 01  
    7200 BAEKE EMMA 01  
    7588 VAN BASSELAERE OONA 01  
  5       HAMM 5:44.20
    7646 TRIEST FEBE 00  
    7016 VAN BRUSSEL LIES 00  
    7358 HEETESONNE SIEL 01  
  6       EA 5:54.48
    7424 DE MAESSCHALCK MARGOT 00  
    7414 VAN CUTSEM AMBER 00  
    7673 DE ROCKER JOLEIN 01  
  7       RCG  1 5:59.39
    7578 BRACKE JILL 01  
    7218 VERSTRAETE FLEUR 00  
    6736 INGELS MARTHE 01  
  8       ASVO 6:01.50
    7302 ANDRIES MARIE 01  
    7700 DEPOPPE BRONTY 01  
    7508 BAERT AMBER 01  
  9       KAAG 2 6:02.98
    6896 VAN DE WOESTYNE NELE 00  
    7295 DE BAERDEMAEKER EMMA 01  
    6796 VEREECKE HANNA 00  
  10       ACME 2 6:03.46
    6783 VAN PETEGEM ALANI 00  
    6782 ROELS HANNE 00  
    6784 VAN HOOREWEDER FEBE 01  
  11       KAAG 1 6:05.62
    7271 BRAEMS MANDIEN 00  
    6918 BIZET MARIEKE 00  
    6919 VAN HEUGTEN LOT 01  
  12       DEIN 6:12.40
    7468 VAN VYNCKT LEONIE 00  
    6907 COENE LENA 00  
    6901 VANHALST SARA 01  
  13       ACW  2 6:26.94
    6860 DE FOER LOTTE 00  
    6869 STALLAERT VIRZE 01  
    6867 BURM ANTJE 00  

 

3 x 600 meter Min Mannen

Uur: 17:51 Reeks: 1
  1       RCG 1 5:08.05  PK 1
    9200 DEWULF LENNERT 01  
    7933 VAN POUCKE DANTE 00  
    8654 PEETERS VICTOR 00  
  2       KAAG 1 5:19.61  PK 2
    8474 VAN OOST BRENT 00  
    8044 VAN AERDE JOREN 01  
    8264 GUILBERT THIBAULD 00  
  3       VS 5:21.89  PK 3
    8734 VERHOFSTADT SIMON 00  
    8385 DESMET RUBEN 00  
    8386 SERTIN DARIO 01  
  4       DEIN 2 5:28.93
    8245 VAN DE VELDE NIELS 00  
    8532 DOOMS MICHIEL 00  
    8682 DECLERCQ BRENT 00  
  5       AVLO 5:29.56
    8877 VAN WALLE JASPER 01  
    8382 DE BACKER BRYAN 00  
    8118 VAN HECKE STEF 00  
  6       RCG 2 5:35.82
    8406 BIEBAUT SANDER 00  
    7930 LOEYS MATTHIAS 01  
    8409 VAN LIERDE WANNES 00  
  7       EA  1 5:48.10
    8605 POPPE TOON 01  
    8610 VAN DEN BROECK RAF 00  
    8613 JUNIUS YOSHI 01  
  8       DEIN 3 5:48.58
    8533 VAN DE WALLE MAARTEN 01  
    8531 VAN KAUTER JAAD 00  
    8113 CARRETTE ARNE 00  
  9       ASVO 5:48.90
    8098 VAN DORPE JOREN 01  
    8101 VANHEUVERBEKE JULIEN 00  
    8102 VAN SCHUYLENBERGH DRIES 01  
  10       VOLH 5:51.71
    8918 HEYNDRICKX JEF 01  
    8909 PORTEMAN DAAN 00  
    8915 MARTENS THIJS 01  
  11       ACW 5:54.96
    9146 DEMUYNCK FELIX 00  
    8048 DE LOCHT WANNES 01  
    8051 DE PRYCKER PIETERJAN 01  
  12       ACME 6:03.81
    8209 GILSON PIOTR 01  
    8234 BRUGGEMAN TIM 01  
    8363 GAUDISSABOIS LOUIS 01  
  13       DEIN 1 6:08.14
    8117 INGELAERE JARNI 00  
    9084 VAN DE VELDE LANDER 00  
    9162 SIMOENS HANNES 01  
  14       EA  2 6:52.95
    8612 REDANT RUBEN 01  
    8624 VAN BOSSUYT JORDI 01  
    8611 NUYTS SHANE 00  
          ALVA DIS
    8665 MATTHYS JAN 00  
    8462 VAN DEN BROECK SENNE 01  
    8463 BUYS DAAN 00  
          KAAG 2 DIS
    8263 LAGAST KAREL 00  
    8135 WANZEELE LENNART 01  
    7977 PAUWELS THOMAS 00  

 

3 x 600 meter Pup Vrouwen

Uur: 17:56 Reeks: 1
  1       ASVO 5:47.13  PK 1
    4764 VAN SNICK ANAIS 02  
    4098 DEMEULEMEESTER LISA 03  
    4094 HANSSENS ILANA 02  
  2       ZELE 5:58.69  PK 2
    4862 LAUREYS MIRTHE 02  
    4864 COPPIETERS EMMA 02  
    4775 VALCK YARA 02  
  3       KAAG 1 5:59.81  PK 3
    4246 LAGAST ESTER 02  
    3971 DE RUYTER JANA 02  
    3972 BONNE AMELIE 03  
  4       LEBB 6:08.21
    4275 ROELANDT BRITT 02  
    4278 VIERENDEELS RUNE 03  
    4274 BIESEMANS FIEN 03  
  5       ACW 6:15.56
    4031 SMET EMMA 02  
    4038 VAN WAUWE KATO 02  
    4036 MEESE PAULIEN 02  
  6       RIEM 6:21.59
    4720 VAN HULLE EMMA 03  
    4173 JOLIE CHARLOTTE 03  
    4499 DE BOCK LISA 02  
  7       ASVO 6:28.49
    4537 DE VLEESCHAUWER FEMI 02  
    4090 DEMETTER KAAT 02  
    4096 VANHEUVERBEKE LOUISE 02  
  8       RCG 6:32.04
    4413 CAPA NILAY 03  
    5675 OWUSU BERYL 03  
    4682 DE RAEVE MAITE 02  
  9       DEIN 6:33.12
    4233 VAN DER EECKEN MARTHE 03  
    4102 LIKET LIEZE 03  
    4572 DOOMS ANNE-SOFIE 02  
  10       KAAG 2 6:38.69
    3973 VANDER MOTTEN MEREL 03  
    3966 VAN DRIESSCHE XANTHE 03  
    4510 DECAESTEKER MARION 02  
  11       EA 6:50.14
    4641 VAN BOSSUYT YARA 03  
    4954 SILVERANS JANE 03  
    4951 BINST LOUISE 02  
  12       ACG 6:56.39
    5387 LIEVENS CATO 03  
    4462 DE PESSEMIER PHOEBE 02  
    3990 DE BACKER MARIEKE 03  
  13       ACME 7:07.86
    3953 VAN CAMPE LIESBETH 02  
    3956 VAN HOOREWEDER YENTE 03  
    4507 D'HAEYERE  MARGOT 02  

 

3 x 600 meter Pup Mannen

Uur: 18:19 Reeks: 1
  1       ACG 5:45.09  PK 2
    4952 LARMUSEAU PIETERJAN 02  
    4954 VAN RIE KOBE 02  
    5068 ROELEN THIJS 03  
  2       LEBB 1 5:58.12
    5402 VAN CAMPENHOUT SIEBE 02  
    5400 KERKHOFS YORAN 03  
    5398 NAUDTS ARNE 02  
  3       VOLH 6:01.92
    6130 DE SCHRIJVER TORBEN 03  
    6927 FONCKE RENZO 02  
    6120 QUINTELIER FREDERIQUE 02  
  4       RIEM 1 6:12.70
    5249 VAN HERREWEGE THIMON 02  
    5473 VAN BOSSCHE NIELS 02  
    5560 MOREAU BJARNE 02  
  5       VS  1 6:17.22
    5433 DESMET LUKAS 02  
    5924 DHONDT ALEX 02  
    5185 DE LATHAUWER ANDREAS 03  
  6       ACW 6:22.76
    5198 HERTSENS RUNE 03  
    5021 VERELLEN MATTHIAS 02  
    5197 COLMAN MATHISSE 02  
  7       RCG 3 6:33.56
    4826 DE KEYSER JONAS 03  
    5462 DE VILDER JARNE 03  
    5498 VANDE CAVEY HENRI 03  
  8       RIEM 2 6:39.53
    5178 TEMMERMAN THIBAUT 02  
    5081 LAGAEYSSE WOUT 02  
    5850 WAUTERS EMIEL 03  
  9       RCG 4 6:45.48
    4834 STEVENS BRECHT 03  
    5454 MONS JEF 02  
    4828 DIERCKXSENS EMIEL 02  
  10       ACME 1 6:49.71
    6651 BAELE JARNE 02  
    5712 POTVLIEGE GLENN 02  
    5542 FACON ALEXANDER 02  
  11       ALVA 6:59.38
    5548 VAN ROSSEM TIM 02  
    5543 VAN HIMBEECK PIETER 03  
    5544 VAN HIMBEECK MICHIEL 02  

 

3 x 600 meter Pup Mannen

Uur: 18:19 Reeks: 2
  1       DEIN 1 5:38.69  PK 1
    5095 DE PAERMENTIER  GERBEN 03  
    5835 VAN DE WALLE MILAN 02  
    5100 DE GROOTE FERRE 02  
  2       RCG 1 5:51.93  PK 3
    9711 VAN DER STRICHT MATHIAS 02  
    4833 SEVERENS STIJN 02  
    5499 VERSTRAETE SEPPE 03  
  3       ZELE 5:53.59
    6427 VINCK SYMEN 03  
    6004 POPPE THOMAS 03  
    5413 VAN RANSBEEK RENZO 02  
  4       EA 6:03.97
    5763 BINST JULIEN 02  
    5746 COPPIETERS KOBE 02  
    6095 VERRIEST NOAH 02  
  5       KAAG 1 6:08.33
    4908 SERRANO MATTHIAS 03  
    5016 MECHELINCK JARNO 03  
    4906 HAUTTEKEETE JENTE 02  
  6       ACME 2 6:13.08
    5511 LAENENS JEF 03  
    4891 VAN CAMPE JAN 03  
    5232 DE MUYNCK BRAM 03  
  7       RCG 2 6:13.15
    5453 MISPLON JEF 02  
    6091 VERGALLE KOBE 03  
    4829 GENBRUGGE  MATHIJS 02  
  8       KAAG 2 6:13.40
    5606 DE BAERDEMAEKER STAN 03  
    4912 DENDONCKER ARNE 02  
    5571 ARNOUT GILLES 02  
  9       DEIN 2 6:17.40
    6314 VAN HOECKE PIETER 02  
    5098 COPPENOLLE VIKTOR 02  
    5834 VAN DE WALLE MATHIS 02  
  10       ASVO 6:38.20
    6331 VAN SNICK CLOVIS 02  
    5597 VAN LANDEWIJK ADAM 02  
    5084 DE CREMER ARNAUD 02  
  11       KAAG 3 6:42.73
    4903 PAUWELS MATHIAS 02  
    5569 BRAEMS DORUS 02  
    5607 DE CLERCQ MATIS 02  

 

3 x 600 meter Ben Vrouwen

Uur: 18:28 Reeks: 1
  1       LAT 6:04.43  PK 1
    1001 KLUSKENS ELENA 04  
    859 DAELMAN DEMI 04  
    1000 KLUSKENS JANA 04  
  2       VS 6:40.99  PK 2
    1153 D'HAUWERS FEMKE 04  
    1101 DE LATHAUWER SILKE 06  
    1773 DE SMET LOISE 04  
  3       RCG 1 6:43.26  PK 3
    827 VAN HULLE MARION 04  
    820 DIOUF LOUISE 04  
    828 VAN HULLE OONA 04  
  4       ZELE 6:48.17
    1853 POPPE DORIEN 05  
    2578 VAN RANSBEECK ARREZINA 06  
    1300 VERNIERS STEPHANIE 05  
  5       ACME 6:52.34
    1372 BAEKE ALINE 04  
    1131 DE MUYNCK FIEN 05  
    1468 VANDENKERCHOVE AUDE-MARG. 04  
  6       ACG 6:55.13
    913 VAN RIE FELIEN 04  
    912 DE BACKER LIZA 04  
    911 DE BACKER HANNE 04  
  7       RIEM 6:58.74
    1364 VAN BOSSCHE LISA 05  
    2915 LAGAEYSSE MIEK 04  
    1359 MUSSELY LISE 05  
  8       LEBB 1 7:02.39
    1897 VERCAUTER SARA 05  
    2993 VAN WEVERBERG HANNE 04  
    1201 RAEMDONCK MADELEINE 04  
  9       RCG 2 7:12.21
    818 DE LANDSHEERE  EMMA 05  
    826 VAN HULLE HANNE 05  
    1828 RITIERE CAMILLE 05  
  10       ACW 7:15.07
    957 VERMEULEN NELE 05  
    2709 DEJONGHE HELENA 06  
    951 VERLEYSEN CAITLIN 04  
  11       VOLH 7:18.13
    1961 BRUERS KIARA 05  
    1955 MARTENS KAAT 05  
    1960 DE JONGHE LIMME 04  
  12       KAAG 7:22.82
    881 GINTERTAELLE JILL 04  
    1474 VAN OOST ELLA 05  
    1473 DECAESTEKER MARTHE 04  
  13       RCG 3 7:23.02
    1545 COOMANS HANNE 04  
    1391 VANDE CAVEY FRANCE 05  
    1337 BRUYNOOGHE LORE 04  
  14       LEBB 2 7:46.82
    1307 HEYMANS HANNELORE 05  
    1292 VAN CAMPENHOUT NIENKE 05  
    1291 ENGELAAR NONA 04  
  15       RCG 4 7:50.00
    1338 CAILLY LISA 04  
    1840 VERGALLE SILKE 05  
    824 STEVENS LAURA 05  

 

3 x 600 meter Ben Mannen

Uur: 18:38 Reeks: 1
  1       KAAG 1 6:15.80  PK 1
    1246 VAN OVERSTRAETEN BASILE 05  
    1214 VAN AERDE VIKTOR 04  
    1104 HAUTTEKEETE SIEBE 04  
  2       ZELE 6:20.07  PK 2
    1678 THIENPONDT ILIAS 04  
    1682 VERNIERS MAXIM 05  
    1683 STAES KIAN 05  
  3       HAMM 6:23.17  PK 3
    2026 ROBBERECHT WOUT 04  
    2811 DE BEER SEPPE 05  
    3484 HUYLEBROECK BERRE 04  
  4       ACME 1 6:35.89
    1456 GILSON MILAN 04  
    2639 DE KNOCK KENJIRO 04  
    1676 GAUDISSABOIS VICTOR 05  
  5       ASVO 6:42.59
    1820 MEULEMAN LARS 05  
    1932 DE VRIESE JARON 04  
    1322 DE CREMER HERVE 04  
  6       ACW 6:46.84
    1232 SMET LUKAS 04  
    1241 VAN WAUWE RUNE 04  
    2244 TUYLS INDY 04  
  7       ACG 6:53.32
    1142 LARMUSEAU JONAS 05  
    1343 STASSIJNS TIJS 05  
    1829 OLIVIER IEBE 04  
  8       VOLH 6:54.71
    2529 KLUSKENS JOCHEN 04  
    2533 VAN DE VELDE TIJS 05  
    3556 FONCKE MATEO 04  
  9       RCG 1 6:54.80
    1023 COENE THOR 04  
    2135 VAN DER MEIREN ILIAN 05  
    1808 VERSTRAETE ROBBE 05  
  10       AVLO 7:00.42
    2930 HEIRBRANT KLAAS 04  
    1980 EVERAERT ROBBE 04  
    3739 HEIRMAN JESSE 05  
  11       KAAG 2 7:03.74
    1105 COOREVITS KASPER 05  
    1106 SERANO SEM 06  
    1248 LAMOTE FELIX 04  
  12       RIEM 7:19.39
    1179 BOSTYN DAAN 04  
    1874 MOREAU WARRE 05  
    1177 COCKHEYT JOERI 04  
  13       RCG 2 7:23.40
    3093 BARBIO  ALEXANDER 06  
    3094 BARBIO  MATISSE 05  
    1025 GENBRUGGE MICHIEL 04  
  14       LEBB 7:25.86
    3688 COOLS XANDER 05  
    1690 RAEMDONCK LUKAS 06  
    2158 CAUDRON MEINDERT 04  
  15       ACME 2 7:29.97
    2059 POTVLIEGE  YENTL 05  
    2351 VAN DE SOMPEL JARNE 04  
    1881 VAN DE SOMPEL JORI 04  
  16       DEIN 7:33.55
    1422 BOONE NATHAN 04  
    1517 DHONDT ELIAS 04  
    1341 PERSYN VIKTOR 05  
  17       VS 7:33.56
    1444 VAN SYNGEL BRENT 04  
    2124 VAN BLEYENBERGH ELIAS 04  
    1966 SIAU BRECHT 04  
  18       RCG 3 7:35.28
    1059 VAN HULLE REMI 06  
    1807 RIJPKEMA  JAN 04  
    1734 BRUYNOOGHE ARNE 06  

 

4 x 400 meter AC Vrouwen

Uur: 18:53 Reeks: 1
  1       RCG  jun 4:11.81  PK 1
    553 DE PRYCK MARLIES 95  
    340 DE VLEESCHAUWER HANNAH 95  
    552 DE PRYCK ANNELIES 95  
    216 MEULEMAN LORE 95  
  2       RCG 4:25.69  PK 2
    1966 HORIONS NELE 89  
    1981 PEDE LAURIEN 89  
    1980 D'HAEMER ELLEN 92  
    2085 LAUREYS CHARLOTTE 93  

 

4 x 400 meter AC Mannen

Uur: 19:11 Reeks: 1
  1       VS  jun 3:33.63  PK 1
    576 REMMERY JELLE 94  
    470 BEKE TIM 94  
    523 ELOOT BRAM 95  
    535 VAN CAELENBERGHE STEFAAN 94  
  2       VS 3:34.63
    2889 DE CLERCQ LENN 96  
    3011 D'HONDT JONATHAN 96  
    2866 VERBRAEKEL NIELS 96  
    2890 VAN CAELENBERGHE KRISTOF 96  
  3       ZA  masters 3:51.69  PK 1
    4829 DE MESURE KRIS 76  
    4830 DEPUYDT PATRICK 64  
    5529 LENSSENS CHRIS 69  
    4823 VANDEVELDE HERMAN 65  
  4       STAX masters 4:00.84  PK 2
    5326 DE BLANDER PETER 72  
    4716 DE PAUW FRANKY 68  
    5795 VAN STEENBERGE MARIO 71  
    5790 VANDAMME WOUTER 74  
  5       VS Masters 4:02.67  PK 3
    5737 PIETERS BART 68 VS  
    5792 MATTHIJS GUY 68 VS  
    6067 DE SMET ERWIN 64 VS  
    5794 VAN DEN BOGAERT TOM 76 VS  

 

4 x 400 meter AC Mannen

Uur: 19:11 Reeks: 2
  1       ACME 3:16.41  PK 1
    2405 PIETERS CHRISTOF 86  
    568 BRUYNEEL ARTHUR 94  
    669 PIETERS GIOVANNI 94  
    2788 THYS SEPPE 92  
  2       ASVO 3:24.92  PK 2
    666 DE MEULEMEESTER ALAN 95  
    2780 HUWEL KLAAS 91  
    858 VAN VLAENDEREN EMIEL 98  
    399 DE LANGE SIMON 95  
  3       LEBB 1 3:26.26  PK 3
    2768 THYS YOSHI 92  
    650 VAN NUFFEL DANNY 95  
    2147 DE MOL AIKO 88  
    2153 DE MAERSSCHALCK PIETER 88  
  4       RCG 3:31.50
    2185 ROMBOUTS KOEN 88  
    482 VANBEKBERGEN LAURENZ 95  
    3119 SABBE WOUTER 85  
    3052 VAN PETEGHEM THIJS 89  
  5       LEBB 2 3:39.51
    5388 VIERENDEELS JAN 68  
    3255 DEBOT CEDRIC 96  
    2148 DE PROFT MICHIEL 90  
    2617 CAUDRON THOMAS 90  

 

4 x 1500 meter AC Mannen

Uur: 19:35 Reeks: 1
  1       EA 15:43.41  PK 1
    2393 VAN DER HOEVEN BERT 89  
    2446 CLAUS PIETER 93  
    2447 NAERT KOEN 89  
    2448 TIJTGAT LANDER 83  
  2       KAAG jun 16:18.35  PK JUN 1
    361 BENSCHOP VIKTOR 95  
    358 BRYS JAN 94  
    360 DE RUYTER PAUL 95  
    356 BOTTERMAN AARON 94  
  3       AVLO 16:19.01  PK 2
    2930 DE SCHRYVER DAVY 88  
    2623 DE BOSSCHER PIETERJAN 90  
    3055 VAN PRAET RUBEN 91  
    2682 DE LOOSE STEVEN 89  
  4       VOLH 17:27.64  PK 3
    2666 VERELST KAREL 89  
    2665 KLUSKENS STIJN 88  
    2664 VERHAEGE SVEN 80  
    2917 MEUL WIM 83  
  5       KAAG masters 17:47.00  PK Mas 1
    7156 GEMEDA AMAN 78  
    5652 GODDEERIS GEERT 70  
    5518 VAN ASBROECK LUC 65  
    4770 VAN STEENBRUGGE FRANCIES 76  
  6       DEIN 18:22.38
    5084 VAN DRIESSCHE WIM 73  
    2016 COENE STIJN 86  
    2854 VAN VYNCKT KEVIN 89  
    1986 ICKET JONAS 93  
  7       DEIN masters 19:27.38  PK Mas 2
    5076 MOERAERT STEVEN 75  
    4985 VAN CAUWENBERGHE FILIP 72  
    4979 BULTINCK MARC 58  
    4999 VAN PARYS JAN 66  
  8       ASVO masters 20:25.65  PK Mas 3
    7048 MARTENS FREDDY 77  
    4984 KETSMAN FREDDY 72  
    4986 DE LANGE PATRICK 65  
    4983 DEMETTER PIETER 72  

» Uitslagen Provinciaal Kampioenschap Aflossingen 2013

Locatie

Locatie en bereikbaarheid

Sportcentrum Osbroek
F. Blanckaertdreef
9300 Aalst

Situering wedstrijdzone PK Aflossingen

Indeling wedstrijdzone

Indeling wedstrijdzone PK Aflossingen 

» Download situering, bereikbaarheid en indeling wedstrijdzone PK Aflossingen 2013 (PDF - 680KB)

 

Met dank aan:

Logo Denderend Aalststad Aalst
Grote Markt 3
9300 Aalst
tel: 053 73 23 23

Tenten Steenackers

Holstraat 53
1840 Malderen
tel & fax: 052 33 79 03
gsm: 0475 73 38 72

Logo DelhaizeDelhaize
Parklaan 50/A
9300 Aalst
tel: 053 77 48 17
Logo MatchMatch
Burgemeesterplein 20a
9300 Aalst
tel: 053 76 94 90

Programma

Uurrooster

vanaf 12u30:   4 x 100m   Alle Cat, Jun, Mas   Vrouwen    
    4 x 100m   Alle Cat, Jun, Mas   Mannen    
vanaf 12u50:   4 x 80m   Min   Meisjes    
    4 x 80m   Min   Jongens    
vanaf 13u20:   4 x 60m   Pup   Meisjes    
    4 x 60m   Pup   Jongens    
vanaf 13u55:   4 x 60m   Ben   Meisjes    
    4 x 60m   Ben   Jongens    
vanaf 14u35:   4 x 100m   Cad   Meisjes    
    4 x 100m   Schol   Meisjes    
vanaf 14u55   4 x 100m   Cad   Jongens    
    4 x 100m   Schol   Jongens    
vanaf 15u15:   4 x 800m   Alle Cat, Jun, Mas   Vrouwen    
    4 x 800m   Schol   Meisjes  

(*) Indien minder dan 13 ingeschreven ploegen over de twee categorieën,
dan wordt de 4 x 800m Cad en Schol meisjes samen gelopen.

    4 x 800m   Cad   Meisjes
    4 x 800m   Alle Cat   Mannen    
    4 x 800m   Schol   Jongens    
    4 x 800m   Cad   Jongens    
vanaf 17u00:   4 x 200m   Alle Cat   Vrouwen     
    4 x 200m   Alle Cat   Mannen    
vanaf 17u20:   3 x 600m   Min    Meisjes     
    3 x 600m   Min   Jongens    
    3 x 600m   Pup   Meisjes    
    3 x 600m   Pup   Jongens    
    3 x 600m   Ben   Meisjes    
    3 x 600m   Ben   Jongens    
vanaf 18u40:   4 x 400m   Alle Cat   Vrouwen     
    4 x 400m   Alle Cat, Jun, Mas   Mannen    
vanaf 18u30:   4 x 1500m   Alle Cat, Jun, Mas   Mannen     

» Volledig programma en uurrooster PK Aflossingen (PDF - 231KB)

  • De juniors-en de mastersploegen dienen hun aflossingen te lopen met de aflossingswedstrijden voor alle categorieën.
  • Iedereen mag deelnemen aan twee aflossingswedstrijden.
  • Elke club mag per wedstrijd verschillende ploegen inschrijven. De B ploeg wordt als de minst sterkste beschouwd.
     

Uitreiking medailles

Tijdstip van uitreiking van medailles en schildjes voor de kampioenenploeg.

14u25:   4 x 100m  

Jun Dames
Mas Dames
Alle Cat Dames

Jun Heren
Mas Heren
Alle Cat Heren

16u10:   4 x 80m   Min Meisjes
Min Jongens 
  4 x 60m  

Pup Meisjes
Pup Jongens

Ben Meisjes
Ben Jongens

  4 x 100m  

Cad Meisjes
Schol Meisjes

Cad Jongens
Schol Jongens

16u35:   4 x 800m  

Jun Dames
Mas Dames
Alle Cat Dames

Schol Meisjes
Cad Meisjes

Jun Heren
Mas Heren
Alle Cat Heren

Schol Jongens
Cad Jongens

18u10:   4 x 200m   Alle Cat Dames
Alle Cat Heren 
  3 x 600m  

Min Meisjes
Min Jongens

Pup Meisjes
Pup Jongens

Ben Meisjes
Ben Jongens

18u55:   4 x 400m  

Alle Cat Dames

Jun Heren
Mas Heren
Alle Cat Heren

Onmiddellijk na wedstrijd:   4 x 1500m   Jun Heren
Mas Heren
Alle Cat Heren

In tegenstelling tot andere jaren worden de eerste drie ploegen (de snelste tijden van alle mogelijke reeksen per proef) verwacht voor de podiumhuldiging.
De eerste drie ploegen krijgen een medaille. De kampioenenploeg krijgt daarbij nog het schildje van de kampioenenploeg.