Priester Daens Vredesloop geannuleerd, alternatieve wandeling uitgesteld

Beste atleten,

Om de verspreiding van het Coronavirus COVID-19 tegen te gaan, waren wij genoodzaakt om onze Priester Daens Vredesloop van zondag 15 november 2020 af te gelasten. Wij zochten naar een nieuwe oplossing en dachten die gevonden te hebben in een Vredeswandeling op dezelfde datum.

Doch... omwille van de verscherpte maatregelen kan ook dit alternatief niet doorgaan.

Wij staan er op jullie toch te bedanken voor de interesse in ons evenement en hopen jullie zeker in 2021 terug te zien.

Met spijt in het hart,
Het ALVA-bestuur

Nieuws atletiek en Jogging Team

Samenwerking 'Move United'

Starten bij een sportclub? Dat doe je op 1,2,3...

Move UnitedOnze club is trots onze jeugdwerking te kunnen linken aan de organisatie Move United.

Via 'multi move' en 'sportkompas' vormt dit initiatief de gemeenschappelijke stam waaruit de Aalsterse sportclubs nadien vertakken en sportspecifiek verderwerken.

Voor ALVA wil dit zeggen dat we vanaf het seizoen 2014-2015 de 5-jarigen zullen adviseren om eerst aan te sluiten bij 'sportkompas' om na een jaar vol fundamentele bewegingsvaardigheden te kunnen doorstromen naar onze club. Deze lessen zullen dan ook telkens worden begeleid door een jeugdtrainer van ALVA.

» Lees alle informatie betreffende deze visie en de concrete afspraken

Bijkomende informatie