Priester Daens Vredesloop geannuleerd

Beste atleten,

Om de verspreiding van het Coronavirus COVID-19 tegen te gaan, zijn wij genoodzaakt om onze Priester Daens Vredesloop van zondag 15 november 2020 af te gelasten. Wij bekijken momenteel de mogelijkheden om een beperkte vervangende activiteit te organiseren.

Wij staan er op jullie toch te bedanken voor de interesse in onze meeting.

Met spijt in het hart,
Het ALVA-bestuur

Nieuws atletiek en Jogging Team

Samenwerking 'Move United'

Starten bij een sportclub? Dat doe je op 1,2,3...

Move UnitedOnze club is trots onze jeugdwerking te kunnen linken aan de organisatie Move United.

Via 'multi move' en 'sportkompas' vormt dit initiatief de gemeenschappelijke stam waaruit de Aalsterse sportclubs nadien vertakken en sportspecifiek verderwerken.

Voor ALVA wil dit zeggen dat we vanaf het seizoen 2014-2015 de 5-jarigen zullen adviseren om eerst aan te sluiten bij 'sportkompas' om na een jaar vol fundamentele bewegingsvaardigheden te kunnen doorstromen naar onze club. Deze lessen zullen dan ook telkens worden begeleid door een jeugdtrainer van ALVA.

» Lees alle informatie betreffende deze visie en de concrete afspraken

Bijkomende informatie