Outdoor atletieknieuws

Overwinning voor Myrthe Baeten (pupil) te Hamme en Esther Callebaut (benjamin) te Zottegem - 30 januari 2018

Afgelopen zondag waren onze jeugdatleten aan de slag in de veldloop te Hamme.

De veldloop van Hamme had wat aantal deelnemers betreft te lijden onder de andere veldloop in onze provincie te Zottegem waar onze benjamin Esther Callebaut de overwinning behaalde. Onze jeugdatleten tekenden met 20 present te Hamme. Onder hen ook een paar debutanten die voor het eerst kennis maakten met het veldlopen. Tof om te zien dat zij de stap naar wedstrijden zetten.

De organisatoren hadden op geen moeite gekeken om een vlekkeloze organisatie te garanderen en een selectieve omloop uit te werken. Zelfs een kunstmatige helling zoals we ze regelmatig bij het veldrijden zien maakte deel uit van de omloop. Gelukkig was deze enkel voorbehouden vanaf de kadetten.

Hierna per categorie de behaalde resultaten:

 • 1ste jaars benjamins meisjes
  Lies Coppens – 21ste
  Elise De Baerdemaecker – 22ste
 • 2de jaars benjamins jongens
  Twan Chaumillon – 17de
  Stan Michielsens – 23ste
  Dries Van Hauwermeiren – 25ste
 • 2de jaars pupillen dames
  Myrthe Baeten – 1ste
 • 1ste jaars pupillen heren
  Sam Van Dooren – 18de
  Jitse Vermeir – 26ste
  Alex Houdart – 32ste
 • 2de jaars pupillen heren
  Lennert Van De Velde – 21ste
  Noah Goutswilders – 22ste
  Xander Van Den Bossche – 23ste
  Tiemen Ganseman – 26ste
 • 1ste jaars miniemen heren
  Flor Chaumillon – 17de
  Elias De Wit – 18de
 • 2de jaars miniemen heren
  Ward De Boeck – 7de
  Robbe Dumeez – 13de
  Finn Chaumillon – 15de
  Roan De Jeu – 16de

Naast onze youngsters namen ook nog een paar kadetten en scholieren deel. De broers Pieter en Michiel Van Himbeeck respectievelijk op plaats 13 en 8 bij de kadetten en scholieren. Ook bij de scholieren Lander Bruylandt op plaats 4. Onze enige dame bij de scholieren Alice Houvenaghel legde beslag op de 8ste plaats.

Volgende afspraak zondag 4 februari 2018 te Lokeren waar de atleten van Oost-Vlaanderen op jacht gaan naar de provinciale schildjes. Tevens een warme oproep tot zo mogelijk nog een talrijker deelname.

» Alle uitslagen

Bijkomende informatie