Jaarplanning Atletiek

Zomerprogramma atletiek 2017

Op deze zomerkalender kan je de wedstrijden vinden waaraan ALVA met zo veel mogelijk van haar atleten aanwezig wil zijn. Dit is slechts een selectie uit de federale atletiek agenda.

Raadpleeg ook de uitslagen van de wedstrijden waaraan ALVA-atleten deelnamen.

Op deze zomerkalender kan je de wedstrijden vinden waaraan ALVA met zo veel mogelijk van haar atleten aanwezig wil zijn. Dit is slechts een selectie uit de federale atletiek agenda.

Raadpleeg ook de uitslagen van de wedstrijden waaraan ALVA-atleten deelnamen.

KAN-BEN-PUP-MIN

Kan-Ben-Pup-Min

Op onderstaande wedstrijden zal er in de mate van het mogelijke altijd een ALVA-jeugdbegeleider aanwezig zijn.

Datum Naam Organisatie/Locatie Info
07-04-2017 (vrijdag) ALVA Kids Athletics in de paasvakantie
(slot paasstage ALVA)
Aalst (ALVA)
Sportcentrum Osbroek
F. Blanckaertdreef
9300 Aalst
BEN t.e.m. PUP
Website
29-04-2017 (zaterdag) Beker van Vlaanderen
Deelname van alle Pup en Min meisjes!
Lebbeke (AC Lebbeke)
Koning Albert I-straat 124
9280 Lebbeke
PUP en MIN meisjes
Website
30-04-2017 (zondag) Beker van Vlaanderen
Deelname van alle Pup en Min jongens!
Hamme (AC Hamme)
Kaaiplein 30a
9220 Hamme
PUP en MIN jongens
Website
25-05-2017 (donderdag) VAL jongeren trofee Ninove (VITA)
Stedelijk atletiekstadion
Parklaan
9400 Ninove
KAN t.e.m. MIN
Website
24-06-2017 (zaterdag) Provinciaal Kampioenschap Jeugd Oudenaarde (KASVO)
Mondopiste Burgemeester Thienpontstadion
Prins Leopoldstraat
9700 Oudenaarde
BEN t.e.m. MIN
Website
27-08-2017 (zondag) Provinciaal Kampioenschap Aflossingen Ninove (VITA)
Stedelijk atletiekstadion
Parklaan
9400 Ninove
BEN t.e.m. MIN
Website
16-09-2017 (zaterdag) Fun Athletics Lebbeke (AC Lebbeke)
Koning Albert I-straat 124
9280 Lebbeke
KAN t.e.m. PUP
Website

CAD t.e.m. MAS

Cad t.e.m. Mas

Opgelet: raadpleeg zeker ook de uiterste inschrijvingsdata voor de kampioenschappen.

Datum Naam Organisatie/Locatie Info
22-04-2017 (zaterdag) Provinciaal Kampioenschap O-Vl Gentbrugge (KRCG)
Wouter Weylandt-Atletiekstadion
Emanuel Hielstraat 106
9050 Gentbrugge
Vanaf CAD
23-04-2017 (zondag) Provinciaal Kampioenschap O-Vl Lebbeke (AC Lebbeke)
Koning Albert I-straat 124
9280 Lebbeke
Vanaf CAD
06-05-2017 (zaterdag) Belgisch Kampioenschap AC en Masters + Steeple Vrouwen Ninove (VITA)
Stedelijk atletiekstadion
Parklaan
9400 Ninove
AC-MAS
06-05-2017 (zaterdag) Beker van Vlaanderen Cad/Sch meisjes Kortrijk
Stedelijk Sportcentrum Wembley
Moorseelsestraat 144
8500 Kortrijk
CAD-SCH
07-05-2017 (zondag) Beker van Vlaanderen Cad/Sch jongens Roeselare
Stedelijk Sportstadion
Spanjestraat 181
8800 Roeselare
CAD-SCH
27-05-2017 (zaterdag) Flanders Cup IFAM Aalst (EA)
BLOSO Centrum Putbos
Grote Steenweg 340
9340 Oordegem-Lede
CAD-SCH
Website
03-06-2017 (zaterdag) Flanders Cup Memorial LĂ©on Buyle Oordegem (VS)
BLOSO Centrum Putbos
Grote Steenweg 340
9340 Oordegem-Lede
Vanaf CAD
Website
16-06-2017 (vrijdag) Open Avondmeeting Ninove (VITA)
Stedelijk atletiekstadion
Parklaan
9400 Ninove
Vanaf CAD
Website
25-06-2017 (zondag) Flanders Cup 10de Grote Prijs Stad Lokeren Lokeren (AVLO)
Oscar Van Rumst-stadion
Sportlaan
9160 Lokeren
Vanaf Cad
Website
28-06-2017 (woensdag) Open Avondmeeting Ninove (VITA)
Stedelijk atletiekstadion
Parklaan
9400 Ninove

Vanaf Cad
Website

05-07-2017 (woensdag) Open Avondmeeting - Atletiekcriterium O-Vl Ninove (VITA)
Stedelijk atletiekstadion
Parklaan
9400 Ninove
Vanaf Cad
Website
15-07-2017 (zaterdag) Flanders Cup Memorial Rasschaert Ninove (VITA)
Stedelijk atletiekstadion
Parklaan
9400 Ninove
Vanaf CAD
Website
09-08-2017 (zaterdag) Open Avondmeeting Ninove (VITA)
Stedelijk atletiekstadion
Parklaan
9400 Ninove
Vanaf Cad
Website
??-09-2017 (zondag) ALVA English Meeting Aalst (ALVA)
Sportcentrum Osbroek
F. Blanckaertdreef
9300 Aalst
Vanaf CAD
Website